• Цената е намалена.
  • Свеж
Пушењето Dogo 2017 Топла Продажба GR2 Domeless 6 ВО 1 Титаниум Ноктите Универзална Вклопува 10мм/14mm/18mm Заеднички За Машки И Женски

Пушењето Dogo 2017 Топла Продажба GR2 Domeless 6 ВО 1 Титаниум Ноктите Универзална Вклопува 10мм/14mm/18mm Заеднички За Машки

 
DEN 1471.20
DEN 750.00

Стока
Во продавницата


Пушењето Dogo 2017 Топла Продажба GR2 Domeless 6 ВО 1 Титаниум Ноктите Универзална Вклопува 10мм/14mm/18mm Заеднички За Машки И Женски
1. Пушењето Dogo поздравува и промет на големо и лични корисници.
2. Ние нудиме конкурентни трговија на големо цена кога ќе цел големо количество.
3. Различна количина, различни попусти стапка. Контактирајте не доколку сте голем веледрогеријата/увозникот.
4. OEM наредби се достапни. Ние можеме да произведуваат според вашиот дизајн/барање.
1. Ние uarantees 7 дена без причина да се вратат. Но, производот треба да се чува неговата оригинална состојба, без било каква штета. Исто така, се на товар на плаќање треба да бидат претходно платени од ваша страна.
2. Ако нашиот производ има квалитет проблем, ве молиме да се земе слики и e-mail од нас, ни го покаже проблем. Така што ќе може да се врши враќање на парите или замена на неисправни производи.
1. Сите предмети ќе бидат испратени во рамките на 1-8 работни дена откако ќе добиеме вашата уплата.
2. Бесплатен превозот Преку Кина Пост Воздух Mail/e Packet во САД
3. Ако имате било какви посебни испорака барање, ве молиме контактирајте со нас однапред. EMS, DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ се исто така достапни.
4. Кина пост Воздух Пошта обично трае околу 25 до 60 работни дена во различни Земји. Вашиот Пациент на чекање е високо ценет.
5. Со цел да се обезбеди да добиете цел ослободени од данок при увоз. Ние ќе изјават тоа со пониска вредност.
1. Позитивни Повратни информации е многу ценет и ние ќе го прават истото за возврат.
2. Ако сте незадоволни од било која причина, ве молиме да не остави Негативен или Неутрален повратни информации и да ни овозможи можност да се направи среќни. Ние сме многу фер и лесно да се справи со нив! Ви благодариме!
1. Ние, исто така, носат многу други пушењето додатоци. Како што Брусилки, Стаклени Тегли, Титаниум Ноктите, Керамички Нокти...итн.
2. Ако сте во потрага за секој производ посебно, ве молиме слободно да се е-мејл или IM нас. Прилагодено нарачки се многу добредојдени.
3. Контактирате за ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас.
титаниум domeless ноктите, domeless помине машки, domeless ноктите, 14mm титаниум domeless ноктите, 10мм domeless ноктите, domeless помине машки капа, domeless ноктите, титаниум domeless ноктите, титаниум domeless помине 18mm, титаниум domeless помине gr2 14/18mm, domeless помине универзална, 14. 4mm domeless ноктите, титаниум ноктите, domeless титаниум ноктите, титаниум ноктите domeless, титаниум ноктите, универзална domeless титаниум ноктите, dab екипаж титаниум ноктите, универзална титаниум ноктите, 14mm domeless титаниум ноктите, титаниум помине domeless, титаниум помине нафта апаратури,


Карактеристики на производот

Материјал:
Алуминиум Легура
Бренд Име:
smokingdogo
Обликот:
Бесплатни Тип
Техника:
Матирано
Производот:
титаниум ноктите domeless
Заеднички Големина:
10мм/14mm/18mm
Целта Корисник:
Возрасни лица
Материјал Тип:
ГР 2
Земја на потекло:
Кина
OEM Наредби:
Прифатливо
ODM Налози:
Прифатливо
Од врата до врата Испорака:
Прифатливо
Производител :
Пушењето Dogo
Jonit:
машки и женски

Поврзани производи