• Цената е намалена.
  • Свеж
Пушењето Dogo 2017 Нови Пристигнување Јасно Дизајн Машки Стакло Наргиле Shisha Сад 49G Тутун Сад Наргиле Додатоци

Пушењето Dogo 2017 Нови Пристигнување Јасно Дизајн Машки Стакло Наргиле Shisha Сад 49G Тутун Сад Наргиле Додатоци

 
DEN 845.76
DEN 432.00

Стока
Во продавницата


Пушењето Dogo 2017 Нови Пристигнување Јасно Дизајн Машки Стакло Наргиле Shisha Сад 49 G Тутун Сад Наргиле Додатоци
1. Пушењето Dogo поздравува и промет на големо и лични корисници.
2. Ние нудиме конкурентни трговија на големо цена кога ќе цел големо количество.
3. Различна количина, различни попусти стапка. Контактирајте не доколку сте голем веледрогеријата/увозникот.
4. OEM наредби се достапни. Ние можеме да произведуваат според вашиот дизајн/барање.
1. Ние uarantees 7 дена без причина да се вратат. Но, производот треба да се чува неговата оригинална состојба, без било каква штета. Исто така, се на товар на плаќање треба да бидат претходно платени од ваша страна.
2. Ако нашиот производ има квалитет проблем, ве молиме да се земе слики и e-mail од нас, ни го покаже проблем. Така што ќе може да се врши враќање на парите или замена на неисправни производи.
1. Сите предмети ќе бидат испратени во рамките на 1-8 работни дена откако ќе добиеме вашата уплата.
2. Бесплатен превозот Преку Кина Пост Воздух Mail/e Packet во САД
3. Ако имате било какви посебни испорака барање, ве молиме контактирајте со нас однапред. EMS, DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ се исто така достапни.
4. Кина пост Воздух Пошта обично трае околу 25 до 60 работни дена во различни Земји. Вашиот Пациент на чекање е високо ценет.
5. Со цел да се обезбеди да добиете цел ослободени од данок при увоз. Ние ќе изјават тоа со пониска вредност.
1. Позитивни Повратни информации е многу ценет и ние ќе го прават истото за возврат.
2. Ако сте незадоволни од било која причина, ве молиме да не остави Негативен или Неутрален повратни информации и да ни овозможи можност да се направи среќни. Ние сме многу фер и лесно да се справи со нив! Ви благодариме!
1. Ние, исто така, носат многу други пушењето додатоци. Како што Брусилки, Стаклени Тегли, Титаниум Ноктите, Керамички Нокти...итн.
2. Ако сте во потрага за секој производ посебно, ве молиме слободно да се е-мејл или IM нас. Прилагодено нарачки се многу добредојдени.
3. Контактирате за ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас.


Карактеристики на производот

Техника:
огледало
Бренд Име:
smokingdogo
Обликот:
Бесплатни Тип
Материјал:
Стакло
Производот:
наргиле сад
Тежина:
Approx 49G
Заеднички:
Машки 14mm
Сад Врвот Diamater:
Околу 5.8 cm
боја:
Јасно
Земја на потекло:
Кина
ODM Налози:
Прифатливо
Пад на превозот:
Прифатливо
Од врата до врата Испорака:
Прифатливо
Производител :
smokingdogo

Поврзани производи