• Цената е намалена.
  • Свеж
1x Тиква во Облик на Стакло Teaset D-1*20fl.оз 600ml Топлина-Отпор Teapot+6 x 1.01 fl.оз 30ml Првенство+1*Потоплите+1*Фах 33*22cm

1x Тиква во Облик на Стакло Teaset D-1*20fl.оз 600ml Топлина-Отпор Teapot+6 x 1.01 fl.оз 30ml Првенство+1*Потоплите+1*Фах 33*22cm

 
DEN 2296.80
DEN 1975.00

Стока
Во продавницата

мл/30ml ** Висина : 1.оз 600ml Топлина-Отпор чисто Стакло Цвет Чај Тенџере во Облик на Тиква W/infuser ** 6 x 1.92 инчен/125mm ** Дното Дијаметар : 3.5 мл/241g 6pcs 1. Ве молиме овозможи 7-20 дена за објектот да пристигнат. Такси превозот обвинети се неповратните. Замена или рефундирање ќе се направи по приемот врати објектот. Доколку ставката што сте ја примиле е неисправна на било кој начин, ние ќе размена, ако е можно или 100% пари гаранција за враќање 2. Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 1-2 дена кога целосна уплата и потврди. КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС Кога имате било какви прашања во текот на трансакцијата, ве молиме да бидат слободни да контакт.5 инчен/140mm ** Нето Тежина : 8. Ние веруваме дека сè може да се реши од страна на комуникација, а ние ќе се направат напори да им помогне да се справат со своите проблеми.оз 30ml Тиква Облик на Топлина-Отпор Двоен Ѕид Јасно Чаша Чај Купот/Филџани ** 1 x Пакет Специфики : ** Материјал : Стакло ** Капацитет : 1.оз 30ml Тиква Топлина-Отпор Двоен Ѕид Јасно Чаша Чај Кафе Чаши Сет Вклучуваат : ** 6 x 1.5 инчен/90mm ** Макс.57 инчен/40mm ** Горниот Дијаметар : 1.31 мл/37g/1pcs Стакло Тркалезна Форма Teapot Потоплите Кина Вклучуваат : ** 1 x Стакло Тркалезна Форма Teapot Потоплите ** Tealight Свеќи не се вклучени ** 1 x Пакет Teapot Потоплите Специфики : ** Материјал : Стакло ** Висина : 2. Ве молиме имајте во предвид дека времето на испорака може да се разликува, што се должи на локалните испраќање задоцнување или други причини.оз 600ml Топлина-Отпор чисто Стакло Цвет Чај Тенџере во Облик на Тиква W/infuser Вклучуваат : ** 1 x 20fl.18 инчен/30мм ** Нето Тежина : 11. Овие трошоци се на купувачот одговорност 6.76 инчен/70mm ** Горниот Дијаметар : 4.4 инчен/60mm ** Дното Дијаметар : 3.оз 30ml Тиква Облик на Топлина-Отпор Двоен Ѕид Јасно Чаша Чај Купот/Филџани ** 1 x Стакло Тркалезна Форма Teapot Потоплите ** 1 x Рамен Лента / Phyllostachys Pubescens Бамбус Гонг фу Чај Служи Фах Табела 20fl. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање или за купување.54 инчен/90mm ** Нето Тежина : 5.68 мл/331g ПРЕВОЗОТ ПОЛИТИКА 1.66 инчен/220mm ** Висина : 1. Се враќа и наплата ќе се прифаќаат САМО ако објектот е грубо погрешно. Ве молиме проверете опис и сите слики на вистинската точка јас се предвидени за да се утврди состојбата за вас. Овој објект превозот од Кина.7 инчен/120mm ** Горниот Дијаметар : 2. Вклучуваат : ** 1 x Рамен Лента / Phyllostachys Pubescens Бамбус Гонг фу Чај Служи Фах Табела ** 1 x Пакет Специфики : ** Материјал : направен од бамбус ** Longth : 13inch/330mm ** Ширина : 8. Во секој случаи, купувачите плаќаат за превозот на свој трошок да се вратат на производи за замена или рефундирање, продавачот се плати за resending такса.38 инчен/35mm ** Нето Тежина : 1.оз 600ml Топлина-Отпор чисто Стакло Цвет Чај Тенџере во Облик на Тиква W/infuser ** 1 x Пакет Специфики : ** Тип : Teapots **Производ компонента : Капак+Внатрешен сад+Телото ** Боја : Јасна ** Материјал : Стакло ** Земја на Производство : Кина ** Капацитет : 20fl. Јас се обидувам да се покаже и да се опише секој објект искрено и точно да се најдобри од мојата способност. Купувачот е одговорен за сите врати такси превозот.97 инчен/50mm ** Дното Дијаметар : 1. Ве молиме контактирајте со нас на кој било побарување во врска со превозот 5. Ние брод внимателно, безбедно и навремено fashio 3.оз 600ml ** Технологија : Прирачник дува ** Имајќи температура : Минус 20 степен целзиусови степени-150 степен целзиусови степени ** Вкупна Висина : 4.19 мл/147g ** Тежина со Пакет : 6. Ве молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена.Се ИСТАКНУВА со Тиква во Облик на Стакло Teaset-1*20fl. Ве молиме сува оваа служат фах по користење и поставете го на суво место.оз Топлина-Отпор Teapot+6 Првенство+1*Потоплите+1*Фах Вклучуваат : ** 1 x 20fl. Ако не сте добиле некоја точка по истекот од 30 дена, ве молиме контактирајте со нас 4.77 мл/192g Кина Рамен Лента / Phyllostachys Pubescens Бамбус Гонг фу Чај Служи Фах Табела ве Молиме Имајте во предвид : Како овој служат послужавник е изработен од природен бамбус, моделот може да биде различен, со слики на овој оглас.


Карактеристики на производот

Бренд Име:
VOMOSSY
Материјал:
Стакло
Број на Корисници:
6
Технологија :
Прирачник дува ( рачно изработени )
Имајќи температура :
-20℃-150℃
Вклучени Teapot:
1 x 20fl.оз 600ml Топлина-Отпор чај тенџере
Вклучени Чаша Чај / Филџани:
6 x 1.01 fl.оз 30ml Тиква првенство
вклучуваат потоплите:
1 x Стакло Круг потоплите
вклучуваат лента:
1x Бамбус фах 33*22cm
Стакло Тип:
borosilicate стакло
Карактеристики:
Топлина Отпорни На Стакло
Ве молиме имајте во предвид:
Ве молиме НЕ го мијат со машина за миење садови.
внимание:
Donot Употреба со Микробранова Печка печка итн.

Поврзани производи