• Цената е намалена.
  • Свеж
5kg/1g Скала 1kg/0.1 g Скали за Наргиле Shisha Chicha водовод Стаклена Цевка Плевел Билка Тутун Цигари Додатоци

5kg/1g Скала 1kg/0.1 g Скали за Наргиле Shisha Chicha водовод Стаклена Цевка Плевел Билка Тутун Цигари Додатоци

 
DEN 398.40
DEN 379.00

Стока
Во продавницата


5341221329530884 Нови Пристигнување Мелница US $ 6.99 /парче ве молиме имајте на ум
не вклучуваат батерии
Карактеристики : Висока прецизност вирус мерач сензор Авто нула-auto off (исклучено). Разноврсна Скала Може да Се Користи во Кујната, e-Mail Просторија или Канцеларија. Мулти-единица екранот слаба батерија/преоптоварување индикација Tare функција Опис : Мултифункционален : Мерка и брзо да се конвертира единици помеѓу lb (мл), g, ml, и fl.оз. Вклучуваат вода и млеко волумен мерење режими со префинет точност; Висок спектар на апликации, вклучувајќи храна, состојки, млеко, житарици,батон, лекови, хемикалии и повеќе Лесно tare : Карактеристики tare и авто-нула функции за лесно компатибилност со други контејнери; Мерка во кригла, плоча, или различна големина на сад со сигурен и без мака точноста Корисни Карактеристики : Готвење скала се карактеризира со различни корисни функции, вклучувајќи tare функција, единица копчето за да лесно да се префрлате помеѓу мерење режими, ниско ниво на батеријата и преоптоварување индикатор, опција за рачно исклучување или автоматско исклучување, се прилагоди на вашата желба. Храна скала е компактен и лесен, со што за лесно складирање Точни Скала : Чувствителност : 1 g / 0.01 оз. Четири висока прецизност најновата генерација сензори да дава супериорен во однос на точноста и најбрзо време на одговор за брзо интензивна готвач. Спецификација : Оригинална кутија : подарок кутија пакет Големина : 16*12.5*3.2 см(L x W x H) Тежина : 252 g Моќност : 1 x 5 V 2 AAA батерија (не се вклучени) Боја : бела Пакет Содржина : 1 X 5000g/1g Дигитални Кујна Исхрана Поштенски Скала


Карактеристики на производот

боја:
1kg, 5kg
Техника:
огледало
Материјал:
Акрилик
Обликот:
Бесплатни Тип
Бренд Име:
LST
SKU:
11.3220

Поврзани производи