• Цената е намалена.
  • Свеж
dongsheng Филм Накит Жените Ѓердан Ѓердан Шарм Накит Синџир со Мини Пан Сонцето Модел Приврзоци Ѓердан -30

dongsheng Филм Накит Жените Ѓердан Ѓердан Шарм Накит Синџир со Мини Пан Сонцето Модел Приврзоци Ѓердан -30

 
DEN 157.44
DEN 108.00

Стока
Во продавницата


dongsheng Филм Накит Жените Ѓердан Ѓердан Шарм Накит Синџир со Мини Пан Сонцето Модел Приврзоци Ѓердан -30 100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Боја : слика боја Материјал : Метал Алуминиум во Големина на : 2.3*2.7-1*2.1 cm cm Тежина : 10g Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи/Партија/Подарок Пакет се вклучени : 1pcs Подарок за : Девојка / Жена / Мајка/Татко/Мажи/Унисекс Одговара за : Млади и Зрелост женски машки и


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
dongsheng накит
Број На Модел На:
ZZZZ
Pendant Големина:
2.3*2.7-1*2.1 cm
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
is_customized:
Yes
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Сонцето
Материјал:
метални легури
Метална боја:
сребро позлатен
Повод:
Партија , Дневна , Роденден , Свадба
Пакет:
OPP вреќа
кориснички:
Yes
Тип На Објект:
Ѓердани
Шема:
Сонцето
боја:
како на слика
Погоден за:
Мајка , Сестра Или Пријател , Подарок

Поврзани производи