• Цената е намалена.
  • Свеж
4pcs/многу Аркадна Излез Копчето 30мм Happ Копчиња За Аркада, се Борат Игри Машина & MAME, JAMMA Игра & Монета Управувана Игри - Бела

4pcs/многу Аркадна Излез Копчето 30мм Happ Копчиња За Аркада, се Борат Игри Машина & MAME, JAMMA Игра & Монета Управувана Игри

 
DEN 479.52

Стока
Во продавницата

Овие копчиња одговара на стандард 28mm монтажа дупка, имаат конкавна клипот и вклучуваат одредување на прстени и microswitches.
На светот ќе се испраќаат користејќи Воздухопловната форма Кина Пост Воздух или Сингапур Пост со следење на број.
Во САД Објектот испратени од Кина Пост ЕМС Меѓународни e-Пакет, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 7 до 20 работни дена за САД,Австралија и Обединетото Кралство . Стандардната боја за ова копче е Сина. Поевтина алтернатива на Happ Стандардни копчиња.
в) Обично ние само пишуваат вкупната вредност пониска од $20. Боја избори се Црна, Сина, Зелена, Црвена, Бела, Жолта. Не понуда, освен ако не се согласувате.
*** Item цена, Превозот и ракувањето се не може да се преговара.00 на превозот етикета и ако купите повеќе од 1 колекции ве молиме дозволете ни да знам колку вредност треба да пишуваме. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Превозот и ракувањето со такси не се враќа.
Ако ние не ја добиете вашата порака да се покаже бои што сакаа, ние ќе испратиме Бела Копчиња за оваа листа.Reyann 4 ПАРЧИЊА/Многу Бела Класичен конкавна Аркадна Притисни Копче го Замени за Аркада, се Борат Игри Машина & MAME, JAMMA Бесплатен Превозот! Ти е листа е за 4 Парчиња HAPP Стандард Classis Конкавна Притисни Копче со Microswitch. Купувачот е одговорно за превозот на трошоците направени превозот производи назад. Ако не примите објект по 40 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се реши испорака проблем.
б) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
*** Предмети ќе биде предаден во рок од 1 работен ден од денот на уплатата примена. Карактеристики на производот : *се Вклопува дрво или метал контролни панели. Ако не ја добиеме избор на боја во времето на ред, ќе ви биде испратена на стандардната боја како што е прикажано погоре и во главниот e Bay производ слика.Ви благодариме на соработката! *****Испорака : *****
*** Ние Брод на Светот.
*** Предмети се испраќаат користејќи Воздухопловната, која се постигне повеќето земји во рок од 10 до 25 работни дена.
*** Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 25 работни дена. *Долго дизајн, слични на Happ стандардни копчиња *Поевтина алтернатива за Happ аркадна копчиња *Различни бои *Заврши со одредување прстен & microswitch
Производ Покажува :
Она што е во Пакет? 4 x HAPP Стандард Push Копчето 4 x Поправи Прстен 5 x Микро Прекинувач Меѓународни Купувачи – ве Молиме Имајте во предвид :
а) Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Само да ни Оставите порака да ни кажете каква боја сакате. *****Контакт со Нас на : ***** Ако имате било какви прашања,е-мејл мене секое време! *****Политика на враќање : ***** * * Во случај дека враќањето е барање, сите се враќа мора да ги содржи сите оригинални предмети неоштетени, во ре-saleable состојба, сите оригинално пакување, вклучувајќи и прирачници, гаранција форми, итн. Ве молиме Имајте во предвид : Како што ние сакаме да испраќање наредби брзо ќе мора да го извести нас во времето на цел за било која боја избори. Земја
Време на испорака Работни дена 5-10 11-15 16-20 21-25 26-45 >50 Календарски дена 5-12 13-19 20-28 29-35 36-50 >55 сад го Оценувате на пристигнување 9% 50% 35% 5% 1% Испраќање или враќање Канада, Австралија Стапка на пристигнување 4% 45% 43% 6% 2% Испраќање или рефундирање на Обединетото Кралство го Оценувате на пристигнување 7% 46% 44% 2% 1% Испраќање или рефундирање на Европа (се Исклучат велика БРИТАНИЈА) Стапка на пристигнување 2% 38% 45% 11% 4% Испраќање или рефундирање на Другите Стапка на пристигнување 3% 30% 48% 16% 3 Испраќање или враќање
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена. Ние можеме да снабдување Црвена,Жолта,Сина,Зелена,Црно-Бели Бои. Боја Избори : Клиенти може да ја изберете бојата за ова копче.


Карактеристики на производот

Возраст:
>8 Години
Бренд Име:
Reyann
Број На Модел На:
happ копчиња
Тип:
монета тласкач
боја:
Бела
is_customized:
Yes

Поврзани производи