• Цената е намалена.
  • Свеж
Оригиналниот 5inch LCD екран за KD50G10-40NC-Б3 бесплатен превозот

Оригиналниот 5inch LCD екран за KD50G10-40NC-Б3 бесплатен превозот

 
DEN 1248.00
DEN 986.00

Стока
Во продавницата

Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис?s развој,срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
Ако имате било каков проблем со исходот од трансакцијата или производ, ве молиме да не реагираат со негативни повратни информации пред да контактирате со нас. Купувачи од Бразил треба да се обезбеди CPF број однапред ако изберете локација за подигнување или UPS,во спротивно,ние треба да се брод преку ЕМС. Ние ќе се направи за испорака на стоки во рок од 3 работни дена по приемот на вашата исплата
3.Ние сме посветени на вашиот 100% Задоволство . Ве молиме не hasitate да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ве молиме бидете сигурни дека за да се остави ни го вашето точно име и презиме и телефон без при пополнување вашиот купувачот информации, така што превозот компанија може да добие можете лесно !
3. Ние го задржуваме правото, одбива било услов информира продавачот подолго од 7 дена. Целосна исплата мора да се плати во рок од 7 дена по поставување на својата цел .
Се врати ставки мора да ги имаат сите на оригиналната амбалажа и во добра состојба. Ние само го испрати пакетот со рамен mail со бесплатен превозот,ако сакате DHL/UPS/ФЕДЕКС Express,ве молиме контактирајте ме,јас ќе caculate превозот цена за вас.Било увозни давачки или такси се купувачите одговорност .
Топло совети
1. Превозот и Ракувањето со
1.
Предаден од страна на DHL Express (Треба 3-6 работни дена да пристигне)
Се врати и повратни информации
Сите се враќа мора да бидат информирани пред да се вратат. Сите купувачи кои треба да се платат дополнителна такса за далечински област услуга од DHL,UPS-от или Fedex ,но нема потреба за ЕМС .Ако не сте сигурни дека ние сме тука за вас во секое време !
2.
Со цел да се поттикне вас ние ќе ви ги понудиме 1$ купон за 1 позитивни повратни информации . Наплата&Замена
1. Ви благодариме
За Превозот :
ние ќе ги тестираат строго пред превозот.Она што вие треба да направите е само да ни покаже во евиденција .
Купувачот е треба да го извести продавачот на сите врати ставки во рок од 7 дена по добивањето на пакетот. Ве молиме имајте на ум дека за размена дел ние ќе брод надвор штом ќе се врати еден
Задоволство&Повратните Информации
1. Купувачот се одговорни за било данок и/или давачки кои ги наплаќаат од страна на својата земја.Ние ќ работат со вас за да ги реши сите проблеми. Ако сакате да ја размена на неисправни или неточни превезува стоката ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дневна по приемот на стоката .
Такси превозот се неповратни.Со цел да се осигура дека вие reveive вашата нарачка ослободени од данок при увоз ,ние ќе го пријават како ?ПОДАРОК?или ?Примерок?со пониска вредност. Негативен фидбек е не прифатливо пред да контактирате со мене. Начин На Плаќање
1. ние ќе се потрудиме да го реши вашиот случај ПОБРЗО.
Ако сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да ни остават позитивен фидбек откако ги прима објект, а ние ќе се врати на повратни информации врз вас.
ние ќе брод во 1-3 работни дена по вашата плаќаат.
Франција / Шпанија / Германија може да потрае 7-20 дена.
Времето за испорака е приближно :
Сад / Велика Британија / Австралија 7-14 дена. Ве молиме контактирајте со вашиот локален поштенска канцеларија за испорака, веднаш штом ќе ги добие информациите кои дел се веќе во вашата земја !
4.Тоа?лл само да ви треба 1 минута. Ако не сте задоволни со вашата нарачка , можете да разменувате предмети примените, но ќе мора да контактирате со нас во рок од 3 дневна на приемот на вашата цел ,но ќе треба да ги плати сите дополнителни превозот надомест направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба .
ако ви се исполнат за било какви прашања,pls контакт со мене прво,јас ќе се обидам да реши за тебе.


Карактеристики на производот

Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
KD50G10-40NC-Б3
Бренд Име:
htytech
Големина На Екранот:
Тип На Производ:
Таблета LCD

Поврзани производи