• Цената е намалена.
  • Свеж
за тојота & lexus oe#84306-48030, 8430648030, 84306-0e010

за тојота & lexus oe84306-48030, 8430648030, 84306-0e010

 
DEN 575.04
DEN 546.00

Стока
Во продавницата


I. Предмет & Display Автомобил компатибилност : за ТОЈОТА Авалон, е корола, Highlander, RAV 4, Такома, Тундра & Lexus & Scion Боја : Црна и жолта Состојба : Сосема нов, не се користи, неоштетени Квалитет : ОЕМ Висок квалитет замена дел
II. Акции, Превозот и Гаранција за Квалитет Гаранција : 12 Месеци ЗАБЕЛЕШКА : Цената е само за 1 парче


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Алармни Системи & Безбедност
Објектот Ширина:
1mm
Објектот Должина:
1mm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Име На Модел:
84306-48030 , 8430648030
Објектот Тежина:
1kg
Материјал Тип:
84306-0E010, 843060E010
Бренд Име:
LARATH
Напон:
12V
Објектот Висина:
1mm
Специјални Функции:
84306-48030 , 8430648030
ОЕМ број:
84306-48030 , 8430648030
Други ОЕМ Бр.:
84306-0E010, 843060E010
Други број:
84306-48030, 8430648030, 84306-0E010
fitfor:
за Авалон Camry е корола Highlander
ОДГОВАРА ЗА:
за Матрица Prius RAV4 Такома Тундра
други одговара за:
за ES350 GS350 2008-2010
Други:
за RX400h 2006-2008 IS350 2007-2010

Поврзани производи