• Цената е намалена.
  • Свеж
Карбонски Влакна на Резервоар за Гориво и Капа Покрие Заштитник Налепница Decal За YAMAH FZ-1 FZ-6 R1 R6 FZ1000 FJR1300

Карбонски Влакна на Резервоар за Гориво и Капа Покрие Заштитник Налепница Decal За YAMAH FZ-1 FZ-6 R1 R6 FZ1000 FJR1300

 
DEN 249.60
DEN 204.00

Стока
Во продавницата

Добредојдовте на нашата продавница ~Уживајте во вашата шопинг!~
Објектот специфичности : 1.Боја : Како на сликите покажуваат. 2. Висок квалитет 100% нов. 3 . Лесно да се инсталира. 4.Можете да ги користите, исто така, може да ги испратите како подарок! 5. Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Јас сум многу го цениме за вашето разбирање. Благодарам многу. Пакетот вклучува : 1 PCS X Налепница.


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Decals & Налепници
is_customized:
Yes
Објектот Висина:
0.02cm
Бренд Име:
AMADFJD
Објектот Ширина:
10.2cm
Специјални Функции:
tankpad
Објектот Должина:
10.2cm
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Објектот Тежина:
0.03kg

Поврзани производи