• Цената е намалена.
  • Свеж
За CHEVROLET Malibu LED Опашка Светилка 2012 година ПОТ Хром Домување

За CHEVROLET Malibu LED Опашка Светилка 2012 година ПОТ Хром Домување

 
DEN 17568.00
DEN 15987.00

Стока
Во продавницата

Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Тогаш ви треба за размена на местото на анодна и катод. Сепак, некои од автомобили се чувствителни препорачуваме купувачот
За да ги инсталирате овие опашка светлата страна на професионални инсталерот.
Тоа е паркинг светлина или трчање светлина
Предност :
1. Restyled појавата со повисоки перформанси осветлување излез.
Продавачот не одговори за даночни или царински бесплатно во сите случаи, ве молиме да се разбере. Post code/ поштенски код :
Откако ќе го поставите цел. Тоа е лесно да се инсталира. Примачот Име И Презиме :
2. Ве молиме контактирајте ме.


Карактеристики на производот

Бренд Име:
SuperTuning
Име На Модел:
Malibu
Автомобил Производител:
Chevrolet
Извор На Светлина:
LED
Материјал Тип:
pc
Напон:
12V
Година:
2009-2014
Специјални Функции:
LED
Тип На Објект:
Задните Светла
Објектот Тежина:
5kg

Поврзани производи