За Microsoft Surface RT2 1572 LCD Дисплеј со Екран на Допир Digitizer Сензор Целосна Собрание

3311.52 -24 % DEN 2517.00

Компании кои работат голем број на големи и мали големината на екранот, добредојдовте на клиентите сове