• Цената е намалена.
  • Свеж
Trulinoya Чудак Мамка 6cm/16g Treble Куки Риболов Намамат Isca Вештачки Став Pesca Тешко Риба Мамки Крап Зима Crankbait Peche

Trulinoya Чудак Мамка 6cm/16g Treble Куки Риболов Намамат Isca Вештачки Став Pesca Тешко Риба Мамки Крап Зима Crankbait Peche

 
DEN 2016.00
DEN 1008.00

Стока
Во продавницата

Trulinoya Тешко ги Намамат 6cm/16g Treble Куки Вештачки Риби на Мамка Риболов Намамат Крап Риболов Тешко Мамка Зима Риболов Pesca Crankbait answer : ___________________________ Note : Сите мами ќе бидат испратени случајно! Ви благодариме! Карактеристики : 1. Бренд : Trulinoya 2. Тип : Тешко Ги Намамат 3. Боја : Како на сликите покажуваат,не може да биде благо боја разлика. 4. Должина : 6cm/парче 5. Тежина : 16g/парче 6. Нуркање Длабочина : 2.5 - 3.2 m 7. Кука : 4 # VMC treble куки пакетот вклучува : 6pcs тешко мами
Цена : $20.98 Цена : $12.62 Цена : $6.79 Цена : $7.79 Цена : $9.59 Цена : $7.00


Карактеристики на производот

Позиција:
Океански Брод Риболов
категорија:
Намамат
Тип:
Вештачки Мамки
Бренд Име:
TSURINOYA
Број На Модел На:
HL033
боја:
Како што сликите покажуваат
Тежина:
16g/piece
Должина:
6cm/piece
категорија:
чудак мамка
Пакет:
6pcs/многу
кука:
# VMC treble куките
Нуркање длабочина:
2.5 - 3.2 m
is_customized:
Yes

Поврзани производи