• Цената е намалена.
  • Свеж
[БЕЛА]nichicon треска pitched 220UF400WV врвот високи danji Треба--10pcs/многу

[БЕЛА]nichicon треска pitched 220UF400WV врвот високи danji Треба--10pcs/многу

 
DEN 4488.00
DEN 3636.00

Стока
Во продавницата


Новиот топ nichicon треска pitched 220 UF400 WV високи 3.5 m дијаметар на цевка amp Треба висина 6.2 m


Карактеристики на производот

Пакет Тип:
преку дупка
Примена:
AC / Моторот
Структура:
Тример Capacitor
Тип:
Супер Capacitor
Бренд Име:
RONGLAN

Поврзани производи