• Цената е намалена.
  • Свеж
Моден Вистинска Кожа Мажите Удобно Глуждот Чизми Круг Пети рачно изработени Рамен Платформа Човек Каубој Возење Високо-Топ Чевли YMX261

Моден Вистинска Кожа Мажите Удобно Глуждот Чизми Круг Пети рачно изработени Рамен Платформа Човек Каубој Возење Високо-Топ Чевли

 
DEN 4800.00
DEN 4560.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Чевли Големина:
5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Бренд Име:
FEIDERUI
Подигнете Тип:
Јава, Equestrian
Пета Висина:
Станот (≤1cm)
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Вратило Материјал:
Вистинска Кожа
Број На Модел На:
YMX261
is_handmade:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Чипка-Up
Моден Елемент:
Платформа
Окно-Вистинска Кожа Тип:
Кравја Кожа
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Пети Форма:
Круг Пети
Подигнете Висина:
Глуждот
Outsole Материјал:
Гума
Insole Материјал:
Полно Зрно Кожа
Сезоната:
Пролет/Есен
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
pigskin

Поврзани производи