• Цената е намалена.
  • Свеж
ГД-ДЕЛОВИ 120mm Круг Црно Железо Цевка AMP Triode Трансформатор Заштита Покрие Кутија Комплет Случај За Гроздобер Hifi Аудио DIY

ГД-ДЕЛОВИ 120mm Круг Црно Железо Цевка AMP Triode Трансформатор Заштита Покрие Кутија Комплет Случај За Гроздобер Hifi Аудио

 
DEN 379.20
DEN 379.00

Стока
Во продавницата

БРЕНД НОВИ ЖЕЛЕЗО ТРАНСФОРМАТОР ПОКРИЕ КУЌИШТЕ
Материјал : 1mm Железо Плоча, удирани со тупаници
Боја : Црна, Печење Заврши
Надворешен Дијаметар : 120.60 mm
Надвор Висина : 50mm, 57mm, 67mm
Внатре Дијаметар : 120mm
Внатре Висина : 56mm
Дното Плоштадот Димензија : 130*130mm
Монтажа завртка Дупка Растојание : 105*105mm (центар до центар)
Цената е за 1 PC покрие/многу
Испорака Детали За :
1. Парцели во САД и руската Федерација се испраќаат преку Кина Пост E-пакет : 10-15 Работа дена
2. Parcles на други Места се испраќаат од страна на хонг конг Пост Воздух Регистрирани e-Mail и Кина Пост Воздух препорачана Пошта
*Сите Shippings се со Следење на број
3. Ако ви треба Брз начин да брод стоки, ве Молиме изберете EMS, DHL, UPS-от, Fedex, итн. Превозот цена Зависи од Вкупната тежина на вашата нарачка.
4. Нормално, Ние брод на налози во 1-2 работни ден штом јасно на вашата исплата.
Услови за Продажба
1. Ние ќе стави правно напор да се минимизираат било GST, V. А Т или други даночни, Сепак,Importy Должност, даночни или какви било други трошоци се исклучени од предмети Цени, тие се купувачите одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земји' Обичај или поштата да се утврди она што овие прилог трошоци може да биде пред да конкурираат и да се купи
2. Ние и ветуваме на секој објект ќе ќе биде предаден, Сепак, некои пати, помалку од 0,5% од Пакетите може да бидат изгубени на патот, за оние што сакаат да се вратат или повторно да ја прати новиот објект, како на вашите барања.
3. Ние ќе се обидеме потрудиме да обезбеди висок квалитет на производот и добра услуга со competive цени, и warml го цениме вашиот Postive повратни информации, се разбира, ние ќе остави голема повратни информации за вас, како е можно да се заврши трансакцијата
За Нас :
ГД-ДЕЛОВИ, се поврзани за да Goodcomponent Ограничен, е една онлајн продавница во Aliexpress, главно се продаваат Вакуум цевки, Цевки приклучоци,Алуминиумска шасија, Засилувач на менувачот, засилувач нозе шила, трансформатори и трансформатор маска, MKP аудио одделение кондензатори,отпорници, iphone случај, и разни модерен продукти. Добредојдовте да ја посетите нашата продавница често
Ако имате било какви прашања или проблеми, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress Порака Syste
м


Карактеристики на производот

боја:
120x50mm, 120x67mm, 120x57mm
Број На Модел На:
GDTC0027
Бренд Име:
ГД-ДЕЛОВИ
Максимална Моќност По Канал:
10W
Пакет:
No
Тип:
трансформатор маска

Поврзани производи