• Цената е намалена.
  • Свеж
[БЕЛА]КОНСТАНТЕН Американски филм 5UF250VAC поделба Треба теренот 43m--20pcs/многу

[БЕЛА]КОНСТАНТЕН Американски филм 5UF250VAC поделба Треба теренот 43m--20pcs/многу

 
DEN 961.92
DEN 779.00

Стока
Во продавницата


КОНСТАНТЕН Американски филм 5 UF250 VAC поделба Треба теренот 43m Користи стоки надвор светлина во целина. Ви благодариме


Карактеристики на производот

Пакет Тип:
преку дупка
Примена:
AC / Моторот
Структура:
Тример Capacitor
Тип:
Супер Capacitor
Бренд Име:
RONGLAN

Поврзани производи