• Цената е намалена.
  • Свеж
500pcs Злато Washi Лента Кина Големо За Декорација Производи трговија на Големо Diy Црна Божиќ Washi Лента Сет

500pcs Злато Washi Лента Кина Големо За Декорација Производи трговија на Големо Diy Црна Божиќ Washi Лента Сет

 
DEN 22800.00

Стока
Во продавницата


Добредојдовте на нашата продавница Сакате да имате среќен шопинг тука
Ние сме profesional фабрика Кина снабдувач со најниска цена и со највисок квалитет washi ленти, извозот на светот насекаде.
Разни модели, квалитетна и евтина цена.
Имаме цврсти бои во собата , точки дизајни сет ,цвеќиња дизајни сет, Божиќ дизајни во собата и пеперутка дизајни поставите и други дизајни.
Добредојдовте на вашиот најголемиот дел цел и мало цел.
Повеќе цел, повеќе попусти.
Цена : $24.00 Цена : $28.64 Цена : $16.00 Цена : $32.40 Цена : $16.00 Цена : $8.80


Карактеристики на производот

Тип:
селотејп
Селотејп Тип:
Еден Страна Лента
Број На Модел На:
A-001

Поврзани производи