• Цената е намалена.
  • Свеж
Топла Продажба Смешно Анти Стрес Се Соочуваат Со Знаците Пунџа Baozi Стискаш Декомпресија Вода Топката Играчки Смешно Слабо Се Пропустливи Играчки

Топла Продажба Смешно Анти Стрес Се Соочуваат Со Знаците Пунџа Baozi Стискаш Декомпресија Вода Топката Играчки Смешно Слабо Се

 
DEN 287.52
DEN 267.00

Стока
Во продавницата


Топла Продажба Смешно Анти Стрес Се Соочуваат Со Знаците Пунџа Baozi Стискаш Декомпресија Вода Топката Играчки Смешно Слабо Се Пропустливи Играчки
За нас :
Lmon Кина Производи Центар е професионална Лажни коса, перики производителот специјализирана во областа на Лажни коса за повеќе од 3 години. Нашите клиенти од целиот свет. Ние ќе ви обезбедиме нашите најдобри цени и добра услуга во секое време.
Decription :
1) Материјал : направен од природни еко-пријателски Латекс (нетоксични)
2) Големина : Возрасни и деца
3) Употребливи опсег : Пантомимичари Странките, Подароци, Костимот Партии, Карневал, Божиќ, Велигден, новогодишната ноќ Партија, ноќта на Вештерките, Роденден итн.
4) Сертификати : SGS&EN-71 итн.
5) Пакет : 1pc/polybag+надворешниот торба
Карактеристики :
1) Материјал : 100% еко-пријателски природен Латекс
2) Сите маска доби одобрен : SGS&EN71
3) Сите фотографии истиот одговара на реалниот објект (без мамење)
4) Конкурентна цена и висок квалитет
5) Брзо одговор на вашето прашање
6) Брза испорака и време на испорака
Испорака :
1) Delievery време : нормално 5-45 работни дена
2) Испорака методи : Кина пост воздух mail/Хонгконг пост воздух mail/dhl express
Нашата услуга :
1) Одговор на вашите барања во 24 работни часа
2) Exprienced службеници одговор на сите ваши прашања во течно англиски јазик
3) Специјален попуст и заштита на продажбата е предвидено да дистрибутери
Топло добредојде до сите пријатели плати, посетете ја нашата продавница или да прават бизнис со нас, Lmon Кина Производи Центар секогаш се држи до" Win-Win Соработка".


Карактеристики на производот

Шема:
Полна Боја
Број На Модел На:
LM10
Повод:
Ноќта На Вештерките,Роденден,Партија,Нова Година,Велигден,Божиќ
Материјал:
Латекс
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
1pc

Поврзани производи