Wholesales дизајн подарок + 10мм Златна Јужна Морска Школка Бисер Ѓердани 18 JT5860

421.92 -24 % DEN 321.00

Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 17 дена по расчисти исплата од страна на воздух mail со следење

Wholesales дизајн подарок 8 редови 6mm сина Lapis Lazuli монистра калцедон ѓердан 17-24 JT5864

1881.12 -24 % DEN 1429.00

Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 17 дена по расчисти исплата од страна на воздух mail со следење

6Pcs Нова Мода Multicolor Микро Отвори CZ Шарм Сонцето Цвет Круг Pendant Ѓердан За Жени

1295.52 -9 % DEN 1179.00

Почитувани Клиенти : Ние ги испратите овие камења по случаен избор на купувачот 1.Име>> : Ѓердан Pendant 2.Голе

ААА 10-12mm Природни Австралиската јужна морињата паун Бисер Ѓердани 50inc

2879.52 -28 % DEN 2073.00

Превозот1 Стандардната превозот метод е воздухот пошта која нема царинската проблеми во повеќето пати..