• Цената е намалена.
  • Свеж
Велика британија филм Лекар, Кој Џеб Види мажите кварц мода 1pcs/многу Ѓердан д-р мајстори Кои месинг locket ѓердан Timelord Печат pendant

Велика британија филм Лекар, Кој Џеб Види мажите кварц мода 1pcs/многу Ѓердан д-р мајстори Кои месинг locket ѓердан Timelord

 
DEN 192.00
DEN 182.00

Стока
Во продавницата


моден Лекар, Кој Џеб Часовници кварц 12pcs Ѓердан,д-р, Кој мајстори месинг види locket ѓердан,Timelord Печат Locket ѓердан
големина е 3 cm
ѓердан е 78 см
метал : месинг
Меѓуѕвезден облак серија на персоналните ѓердан, сите рачно изработени, не треба да се грижите за да имате ист стил ѓердан, ве молиме да ги негува рачно изработени производи, ќе имаат производи ви се допаѓа,ќе добиете поубав од слика на производот


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
QiYuFang
Приврзоци Тип:
Solitaire
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
рачно изработени се види
Пол:
Унисекс
Бакар:
Античкиот
Гроздобер:
ѓердан
Pendant:
Подарок Синџир
Жените:
Дама
Мажи:
види џеб

Поврзани производи