• Цената е намалена.
  • Свеж
LUOTEEMI Популарни Дизајн Плоштадот Кубни Циркон Студ Обетки со Мали Ситни Циркон Околу Накит за Жените во Бело Злато-Боја

LUOTEEMI Популарни Дизајн Плоштадот Кубни Циркон Студ Обетки со Мали Ситни Циркон Околу Накит за Жените во Бело Злато-Боја

 
DEN 334.08
DEN 251.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Метална боја:
Родиум Позлатен
Главниот Камен Боја:
Јасно
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
LUOTEEMI
Стил:
Симпатична/Романтичен
Број На Модел На:
E-2014070501
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Плоштад
Материјал:
Кубен Циркони
Големина:
10.5mm*17.5mm
Тежина:
2.2g
позлата:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
Облечен Повод:
Свадба / Годишнината / Матурска / Партија
Подарок за:
Девојка / Жена / Мајка
ОДГОВАРА ЗА:
Млади и Зрелост и женски
is_customized:
Yes
Назад Наоѓање:
Студ Обетки
Стил:
Романтични

Поврзани производи