• Цената е намалена.
  • Свеж
E40 да E27 светилка адаптер носителот штекер конвертор LED Осветлување Додатоци

E40 да E27 светилка адаптер носителот штекер конвертор LED Осветлување Додатоци

 
DEN 1104.00
DEN 1049.00

Стока
Во продавницата

1) E40 E27 LED Светилка штекер конвертор адаптер 2) Од страна E40 Приклучок 3) Внатре E27 Штекер 4) Бакар 5) 10pcs / многу


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Светилка Носителот Конвертор
Бренд Име:
JIAKMJ
Материјал:
Бакар
Број На Модел На:
BIR-A-E40-E27

Поврзани производи