• Цената е намалена.
  • Свеж
памук реактивен печатени tablecloth воздушните перници платно ткаенина производи

памук реактивен печатени tablecloth воздушните перници платно ткаенина производи

 
DEN 2677.44

Стока
Во продавницата

Можете исто така да ги пратите на испорака на вашата нарачка и плаќање е само објави на доставувачот откако ќе потврдите дека сте го добиле цел.
Совет : Завеса Големина : завеса ширина 1.
На воздухопловната треба 7day-18days за испорака. Ако ви се побрза да се добие на производи,можете да изберете другите. Слика направени во дневна светлина, боја во вид преовладуваат
Почитувани купувачот : Ако треба различна големина, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се потрудиме да ви се исполнат! Исто така можете да ни кажете големината на прозорецот, ние може да ви помогне да се осигурате бранува, треба да големината на завеса! Ова е промоција на проектот, па ние ви даде најниска цена, ви благодариме!
Како да купам завеси, Прво : Мерка вашиот прозорец големина
Второ : Изберете завеса обработка стил, како што е прикажано подолу :
Трето, бројот на завеса материјал : (1) : Опција A, C, E, овие три, збрчкана завеси, завеса ткаенина ширина мора да купите два пати ширината на прозорецот, како на пример : вашиот прозорец ширина од еден метар, на два метри од завеса ткаенина купување.
Испорака
Објектот ќе се организира испорака за вас во рок од 3-7 работни дена по расчисти исплата. Ние се испраќаат преку неколку процеси на вашите производи се внимателно избрани и селектирани тежината, обидете се да се обезбеди совршена ако постојат купувачи се грижите за овој проблем, или не можат да толерираат ниту најмала пукнатина, претпазливост налози
Плаќање
Ние прифаќаме методите на плаќање предвидено од страна Ali Express Зачувам.
Купувачот мора да ги прочитате Прво : завеси на боја
Завеса текстил, а не на бројот на завеси, drapes и завеси боја слика боја со мало боја разлика, ова не е квалитетот на завеси, поединечни боја бара купувачи, ве молиме да се биде внимателен кога ќе го купите!. (2) : Опции B, D, овие две, нема странични набори, ширината на завесата = ширина на вашиот прозорец. Боја ја видите сликата.4 m, на висина од 2 метри.
Задоволство Загарантирана
Наша цел е да ги задоволи клиентите.
Ве молиме контактирајте со нас веднаш и ние ќе бидеме СРЕЌНИ да ви помогнат во било кој начин.
Сега, Зачувам поддржува начини на плаќање : со Кредитна картичка.usally други само треба 3-7days . Зачувам ви овозможува да плаќаат безбедно на интернет без изложување на вашата кредитна картичка детали.
Кога сте задоволни со мојата објекти и услуги, благодарение да се даде позитивни повратни информации и пет ѕвездички стапка , и јас ќе го оставам исто така, ви благодариме !
.


Карактеристики на производот

is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Бренд Име:
Г-Ѓа Ксу
Техника:
Ткаени
Употреба:
Дома,Хотел,Кафе,Канцеларија
Шема:
Печатени
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Пастирски
Локација:
прозорецот
Материјал:
100% Памук
Формат:
Скала Појас
Функција:
Декорација + Целосна Светлина Засенчување
Применливи Прозорец Тип:
Француски Прозорецот
Тип:
Општи Pleat
Инсталација Тип:
Вграден-во
Број На Модел На:
1

Поврзани производи