• Цената е намалена.
  • Свеж
Бесплатен превозот 250pcs многу 5*500mm бела Најлон Кабел Врски,Жица Zip Вратоврска,Безбедност, Најлон 66 Оган-отпорен на

Бесплатен превозот 250pcs многу 5*500mm бела Најлон Кабел Врски,Жица Zip Вратоврска,Безбедност, Најлон 66 Оган-отпорен на

 
DEN 907.20
DEN 862.00

Стока
Во продавницата


Име : Најлон Кабел Вратоврска
Количина : 250 компјутери многу
Боја : Бела
Големина : 5 x 500 mm
Карактеристики :
1. Тоа е направен од најдобрите богородица Најлон 66 .
2. Свиткана совет , прстот совет , ниска провира сила , нема shap рабови се обезбеди непречено zip во , најлесен предавање и инсталација . Употреба : Широко се користат во домаќинството , градежната индустрија , електронски индустриски , кабел и жица собранието , пакување и испорака , активности на отворено .
Производ слики :
На други бои :


Карактеристики на производот

is_customized:
Yes
Материјал:
Најлон
Тип:
Авто-Заклучување

Поврзани производи