• Цената е намалена.
  • Свеж
Gdstime 10 Парчиња 3Pin 8025 DC 12V 80x80x25mm Вентилаторот за Ладење 80mm x 25мм PC Компјутер Случај Кулер

Gdstime 10 Парчиња 3Pin 8025 DC 12V 80x80x25mm Вентилаторот за Ладење 80mm x 25мм PC Компјутер Случај Кулер

 
DEN 1511.52

Стока
Во продавницата


GDT 80x80x25mm 3 Pin DC 12 V Вентилаторот за Ладење
Параметри :
Димензии : 80x80x25mm
Конектор : 2510-3 P
Номинална Напон : DC12 V
Номинална Струја : 0.2 Amp
Номинална Брзина : 2400±10%вртежи во минута
Проток на воздух : 37.8 CFM
Бучава : 25.8±10%велика британија
Имајќи Тип : Ракав
Живот : 35000 часа
Кабел Lenght : 20cm
Тежина : 65g/еез
пакет вклучувајќи : 10 компјутери


Карактеристики на производот

Фан Големина:
80x80x25mm
Примена:
Компјутер Случај
Имајќи:
Масло Имајќи
Линии:
3 Линии
Пакет:
No
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Заеднички
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
Не ВРТЕЖИ во минута
Тип:
Фан
Број На Модел На:
Gdt802512V3P
Моќ Интерфејс:
3PIN
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Бренд Име:
gdstime
Фан Живот:
30000 часа
is_customized:
Yes
Бучава:
25
Фан Големина:
3.14 инчен

Поврзани производи