• Цената е намалена.
  • Свеж
Mierside WX14024 Појавување на долна облека Градник Поставува Удобно Жени Памук 2Color Bralette Секси Panty 32-38 A/ B Првенство

Mierside WX14024 Појавување на долна облека Градник Поставува Удобно Жени Памук 2Color Bralette Секси Panty 32-38 A/ B Првенство

 
DEN 326.40
DEN 326.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Чаша Големина:
А, Б
Бендови Големина:
32, 34, 36, 38
Тип На Објект:
Градници
Пол:
Жените
Поддршка Тип:
Underwire
Рака Тип:
Конвертибилна Ремени,Прилагодени-ремени
Градник Стил:
Им Помогнам,Unlined
Бренд Име:
mierside
Куп Форма:
Три Четвртини(3/4 Чаша)
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Секојдневниот
Материјал:
Памук
Декорација:
Никој
Затворање Тип:
Назад Затворање,Забавува Кука-и-око

Поврзани производи