• Цената е намалена.
  • Свеж
100 Компјутери PCB 10.0 mm Притисни во Висина Најлон Клипови сврзувачки елементи Заковки Црна

100 Компјутери PCB 10.0 mm Притисни во Висина Најлон Клипови сврзувачки елементи Заковки Црна

 
DEN 407.52

Стока
Во продавницата

Име На Производ Притисни Занитвам Дел Не. R4100 Главата Кол.(Прибл.) 8.0 mm/ 0.31" Главата Дебелина(Прибл.) 1.8 mm/ 0.071" Дното Кол.(Прибл.) 4.0 mm/ 0.157" Притисни во Висина(Прибл.) 10.0 mm/ 0.39" Вкупна Висина(Прибл,) 14.5 мм/ 0.57" Фит за Панел Дебелина 7.5-8.5 mm Материјал Најлон Боја Црна


Карактеристики на производот

Поврзани производи