• Цената е намалена.
  • Свеж
Бесплатен превозот година Зимски волнени здолниште Нови доаѓањето на жените медиум ол волнени висок појас слим хип здолниште формално кариера здолниште

Бесплатен превозот година Зимски волнени здолниште Нови доаѓањето на жените медиум ол волнени висок појас слим хип здолниште

 
DEN 1186.08
DEN 1008.00

Стока
Во продавницата


Плочка за грешка при мерење на околу 1-3cm , ве молиме да се разбере
ГОЛЕМИНА(cm) должина ПОЛОВИНАТА ХИП S 59 66 85 М 59 70 89 L 60 73 93 XL 60 77 97 XXL 61 80 101


Карактеристики на производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Половината:
Империја
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Европски и Американски Стил
Материјал:
Волна
Фустани Должина:
Колено-Должина
Силуета:
Молив
Број На Модел На:
zdd79s
Големина:
S,M,L,XL,XXL
Боја Стил:
Природна Боја

Поврзани производи