• Цената е намалена.
  • Свеж
Персоналните Име Крстот Ѓердан Се Зголеми Златна Боја Врежани Лопез И Од Неодамна Pendant Camargue Крстот Лојалност & Надевам Дека Голем Крст Шарм

Персоналните Име Крстот Ѓердан Се Зголеми Златна Боја Врежани Лопез И Од Неодамна Pendant Camargue Крстот Лојалност & Надевам

 
DEN 1583.52
DEN 1346.00

Стока
Во продавницата


Персоналните Име Крстот Ѓердан,Голем Крст Ѓердан.
За Лојалност Љубов& Надеж,Најдобриот подарок за frendship ,семејството и љубовник.
Метал : Сребро 925
Боја : 18 K Розово Злато
Фонтови : Лопез И Од Неодамна
Писма : 1-3 писма
Дебелина : 1.2 mm
Pendant ширина : 2.5 см (1")
Pendant висина : 3.5 см (1.38")
Синџир Должина : 14"/16"/18"/20"/22"
Подарок Кутија бесплатно за секој ѓердан!


Карактеристики на производот

Метална боја:
Роуз Златна Боја
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
SN06788891
Бренд Име:
AILIN
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Стил:
Тренди
Пол:
љубителите'
Метали Тип:
Сребро.
Pendant Големина:
Дебелина 1.2 mm (0.047)
Обликотшема:
Крстот
Материјал:
925 Sterling silver
боја:
Роуз Златна Боја
Фонтови:
лопез и од неодамна
писма:
1-3 Писма
Дебелина:
1.2 mm
Pendant ширина:
2.5 см (1)
Pendant Висина:
3.5 см (1.38)
is_customized:
Yes
Метал Печат:
925,Фунта

Поврзани производи