• Цената е намалена.
  • Свеж
хард диск делови PCB логика одбор печатени коло 100234602 за Seagate 3.5 ИРО/PATA hdd податоци за обновување на хард диск поправка

хард диск делови PCB логика одбор печатени коло 100234602 за Seagate 3.5 ИРО/PATA hdd податоци за обновување на хард диск поправка

 
DEN 858.24

Стока
Во продавницата

BIOS-ОТ ЧИП ЗАМЕНА Е МОРА ДА. Ако bios-от информации не е компатибилен со вашиот HDD, не постои начин да го прочитате HDD податоци. Нема враќање/размена политика; 5) Хард диск неуспеси, НЕ се секогаш предизвикани од PCB неуспех.


Карактеристики на производот

Тип:
Видео & ТВ Тјунер Картички
Бренд Име:
јас-supersim

Поврзани производи