• Цената е намалена.
  • Свеж
[БЕЛА]Треба бакар нога CDE АМЕРИКАНСКИОТ филмски ентузијаст axial 2UF1200V волумен 30 * 59 заедно Треба--10pcs/многу

[БЕЛА]Треба бакар нога CDE АМЕРИКАНСКИОТ филмски ентузијаст axial 2UF1200V волумен 30 * 59 заедно Треба--10pcs/многу

 
DEN 3206.40
DEN 2597.00

Стока
Во продавницата


Треба бакар нога CDE АМЕРИКАНСКИОТ филмски ентузијаст axial 2 UF1200 V волумен 30 * 59 заедно Треба


Карактеристики на производот

боја:
Повеќе
Номинална Напон:
-
Температурата На Работа:
-75-80
is_customized:
Yes
Пакет Тип:
преку дупка
Примена:
Општа Намена
Тип:
Алуминиум Electrolytic Capacitor
Структура:
Фиксна Capacitor
Број На Модел На:
capacitor
Бренд Име:
RONGLAN
capacitance:
-

Поврзани производи