• Цената е намалена.
  • Свеж
W220 леќа w230 дигитални леќи на камерата ccd појас камера делови за sony

W220 леќа w230 дигитални леќи на камерата ccd појас камера делови за sony

 
DEN 345.12
DEN 311.00

Стока
Во продавницата


Начин на Плаќање
Ние го прифатат плаќање на богатство, преведување, Western Union, и така натаму.
Изберете најзгодно за вас
Превоз :
Превозот : Кога ќе се плати во рок од 1-3 дена
Хонг Конг ПОСТ / Сингапур Пост : 9-20 работни дена, трае подолго (околу 15-30 дена) во некои земји / региони
EMS : 7-10 работни дена
DHL / UPS / Федекс : 3-5 работни дена.
Пакување : 15 cm x 8 cm x 5 cm
Мерење 0.200 kg
Можете да му верувате :
Сите делови се работи добро тестирани пред превозот и имаат 30 дена gurantee!


Карактеристики на производот

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
W220 W230
Компатибилен Бренд:
за Sony
Компатибилен Камера Стил:
Точка И Пука Камери
Бренд Име:
Луди RZX

Поврзани производи