• Цената е намалена.
  • Свеж
50Pcs Висока моќност 1w3W5W led леќа со bracker 14.5 ММ ПММА 15 Степен Леќи за led сијалица на таванот светилка светлото ЛЕЌА

50Pcs Висока моќност 1w3W5W led леќа со bracker 14.5 ММ ПММА 15 Степен Леќи за led сијалица на таванот светилка светлото ЛЕЌА

 
DEN 432.00

Стока
Во продавницата


производ опција листа
забелешка : следните информации за повикување само . ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации . опции количество црна за nt меморандум за соработка 19884 бела за nt меморандум за соработка 19853 детали за производот


Карактеристики на производот

Емитуваат Боја:
Бела, Црна
Тип На Објект:
Топката
Број На Модел На:
светлината монистра оптички леќи на камерата 15 планината
сертификација:
CE

Поврзани производи