• Цената е намалена.
  • Свеж
Трговија на големо 18-20mm Мушка Должина 40cm Влакно Мушка Сина камен Howlite Мушка Freeform Лабава Мушка ПОДАРОК DIY

Трговија на големо 18-20mm Мушка Должина 40cm Влакно Мушка Сина камен Howlite Мушка Freeform Лабава Мушка ПОДАРОК DIY

 
DEN 431.52
DEN 220.00

Стока
Во продавницата


Трговија на големо 20x25mm Мушка Должина 40cm Мушка Howlite Тиркизна Мушка Виножито Шарени Врежан Симпатична Риба Лабава Мушка Бесплатен Превозот САД$ 18.89 /многу
парчиња / многу
Трговија на големо 4mm 6mm 8мм 10мм 12mm 14mm 16mm 18mm 20mm Мушка Должина 40cm Тиркизна Круг Мушка Лабава Мушка Бесплатен Превозот US$ 9.99 /многу
парчиња / многу
Трговија на големо 15mm 20 MM Мушка Должина 40cm Мушка Howlite Тиркизна Мушка Виножито Шарени Врежан Буда Главата Лабава Мушка Бесплатен Превозот САД$ 15.89 /многу
парчиња / многу
Трговија на големо 20 MM Мушка Должина 40cm Мушка Howlite Тиркизна Мушка Виножито Шарени Врежан Момче Лабава Мушка Бесплатен Превозот САД$ 14.89 /многу
парчиња / многу
Трговија на големо Високо-Квалитетни 70cm Светла Блескави Виножито Мешани Долга Права Слоевит Дебели Перика Лолита Костим Kanekalon Cosplay US$ 19.89 /парче
Трговија на големо Високо-Квалитетни 40cm Светла Блескави слива виолетова и бела мешани Перика Лолита БОБО Костим Kanekalon Cosplay US$ 16.89 /парче
Трговија на големо Високо-Квалитетни 35cm Рок Панк Краток Директно Заострен Слоевит Сино Зелена Мешани Костим Du Ra Ra Ra Перика Cosplay Синтетички Аниме US$ 15.89 /парче
Трговија на големо Високо-Квалитетни 35cm Блескави Црно и Бело Удира Кратка Перика Du Ra Ra Ra Костим Kanekalon Cosplay US$ 15.89 /парче
Големина Мушка : 18-20mm ( различна големина, различни цена)
Низа на Должина : 40cm (15.6 инчи)


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
hongguangyaxuan
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Надворешниот Дијаметар:
20mm
Објектот Форма:
Срце Облик
Објектот Тежина:
100g
Број На Модел На:
Б-00038
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
18-20mm

Поврзани производи