• Цената е намалена.
  • Свеж
Тешки Автоматска врата операторот на системот модел STM 20-200 без пренос железнички и капак

Тешки Автоматска врата операторот на системот модел STM 20-200 без пренос железнички и капак

 
DEN 26160.00

Стока
Во продавницата

ЕДНА ЦЕЛОСНА АВТОМАТСКА ВРАТА ОПЕРАТОРОТ на СИСТЕМОТ ВКЛУЧУВА COMPONENETS КАКО што е ПОДОЛУ Компоненти Количество Компоненти Количество Control panel 1 Приемникот 1 Мотор опрема кутија собрание 1 Враќање Макара 1 Микробранова сензор 2 Терминал текст собрание 1 Заб Појас 1*7m прекинувач 1 Крајот запре 3 Закачалка ролери заградата 4 Далечинска контрола на 2 Појас заградата линк собрание 2 Уред за yaw проверка 1 Микробранова сензор 2
Напомена :
1.Производите што ги испорача не вклучуваат пренос железнички и да го покрие, ако е потребно, ве молиме љубезно кажете ни ја вратата ширина на лист,Единечен или двоен лист вратата.
Тогаш можеме да ја пресметаме цената за вас.
2. Ако вратата е frameless, факултативниот додаток стакло глад е потребно, цената ќе биде малку повисока, еден лист вратата треба 2 парчиња стакло глад, двојно остава вратата треба 4 парчиња.
ве молиме контактирајте со нас за да ја прилагодите цена за вас ако им се потребни.
3.Опционални додатоци како што се безбедноста зрак, резервната батерија, магнетна брава, пет копчето за вклучување, пристап на тастатурата, притиснете копче може да се обезбеди.
Ако ги ред и брод заедно со автоматско местење на вратата настроената, тоа може да спаси многу превозот цена за вас.
АВТОМАТСКА ВРАТА ОПЕРАТОРОТ НА СИСТЕМОТ ФУНКЦИЈА
АВТОМАТСКА ВРАТА ОПЕРАТОРОТ НА СИСТЕМОТ ТЕХНИЧКИ ПОДАТОЦИ
АВТОМАТСКА ВРАТА ОПЕРАТОР СИСТЕМ АЛУМИНИУМСКИ ПРОФИЛ ЗА ЦРТАЊЕ
АВТОМАТСКА ВРАТА ОПЕРАТОРОТ НА СИСТЕМОТ ПРОЕКТ ОД КЛИЕНТ
ДОПОЛНИТЕЛНА ОПРЕМА
ПАКУВАЊЕ&ИСПОРАКА
CE СЕРТИФИКАТ


Карактеристики на производот

Тип:
Автоматска Врата Оператори
Бренд Име:
olord
Број На Модел На:
SMT 20-200
Земја на потекло:
Кина
Материјал:
Алуминиум
Моторни:
DC24V Brushless Серво Мотор
Макс вратата тежина за еден лист вратата:
200kg
Макс вратата тежина за двоен лист вратата:
180kg
Вратата ширина на лист:
600mm да 3000mm
Отворање и Затворање на брзина:
100 до 550mm во секунда
Отворање време на врата:
Од 0 до 9 секунди
Вратата Тип:
еден лист вратата и двоен лист вратата врамени врата и вратата frameless

Поврзани производи