• Цената е намалена.
  • Свеж
Камерата Делови! ЗА Samsung ES90 ES91 ES95 LCD Дисплеј

Камерата Делови! ЗА Samsung ES90 ES91 ES95 LCD Дисплеј

 
DEN 349.92
DEN 315.00

Стока
Во продавницата


Начин на Плаќање
Ние го прифатат плаќање на богатство, преведување, Western Union, и така натаму.
Изберете најзгодно за вас
Превоз :
Превозот : Кога ќе се плати во рок од 1-3 дена
Хонг Конг ПОСТ / Сингапур Пост : 9-20 работни дена, трае подолго (околу 15-30 дена) во некои земји / региони
EMS : 7-10 работни дена
DHL / UPS / Федекс : 3-5 работни дена.
Пакување : 15 cm x 8 cm x 5 cm
Мерење 0.200 kg
Можете да му верувате :
Сите делови се работи добро тестирани пред превозот и имаат 30 дена gurantee!


Карактеристики на производот

Број На Модел На:
ES90 ES91 ES95
Компатибилен Бренд:
За Samsung
Пакет:
Yes
Компатибилен Камера Стил:
Точка И Пука Камери
Бренд Име:
FULCOL
Екран На Допир:
No
LCD Комплет:
Yes

Поврзани производи