• Цената е намалена.
  • Свеж
НОВИ LCD Екран За SONY DSC - W330 W360 W390 W550 W560 W580 W650 W690 H70 ДИГИТАЛНА КАМЕРА ПОПРАВКА ДЕЛ

НОВИ LCD Екран За SONY DSC - W330 W360 W390 W550 W560 W580 W650 W690 H70 ДИГИТАЛНА КАМЕРА ПОПРАВКА ДЕЛ

 
DEN 671.52
DEN 604.00

Стока
Во продавницата


Начин на Плаќање
Ние го прифатат плаќање на богатство, преведување, Western Union, и така натаму.
Изберете најзгодно за вас
Превоз :
Превозот : Кога ќе се плати во рок од 1-3 дена
Хонг Конг ПОСТ / Сингапур Пост : 9-20 работни дена, трае подолго (околу 15-30 дена) во некои земји / региони
EMS : 7-10 работни дена
DHL / UPS / Федекс : 3-5 работни дена.
Пакување : 15 cm x 8 cm x 5 cm
Мерење 0.200 kg
Можете да му верувате :
Сите делови се работи добро тестирани пред превозот и имаат 30 дена gurantee!


Карактеристики на производот

Пакет:
Yes
Компатибилен Камера Стил:
Точка И Пука Камери
Број На Модел На:
W330 W360 W390 W550 W560 W580 W650 W690
Екран На Допир:
No
Компатибилен Бренд:
За sony
LCD Комплет:
Yes

Поврзани производи