• Цената е намалена.
  • Свеж
2 парчиња MT6628QP BGA

2 парчиња MT6628QP BGA

 
DEN 398.40

Стока
Во продавницата

MT6628 QP BGA


Карактеристики на производот

Пакет:
SMD
Тип:
Регулатор На Напон
Број На Модел На:
MT6628QP
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Бренд Име:
IVISENCHIP
Напон:
Меѓународниот стандард
Состојба:
Нови

Поврзани производи