• Цената е намалена.
  • Свеж
Нерѓосувачки челик Прилагодливи Торта Прстен се Направи Колачи Од 6 12 Висок Квалитет на Еко-Пријателски Печење Алатки Торта Мувла

Нерѓосувачки челик Прилагодливи Торта Прстен се Направи Колачи Од 6 12 Висок Квалитет на Еко-Пријателски Печење Алатки Торта

 
DEN 456.00

Стока
Во продавницата


Производ Des.
материјал : Нерѓосувачки челик
ГОЛЕМИНА : Кол. mini. 15.5 cm/Max.29.5 cm
7.5 cm(H)
Пакување : Секој во giftbox или whitebox
За Wholesales :
Сите трговија на големо стока се испраќа од страна на DHL или UPS или Fedex стандардно.
За Превозот Термини :
Ние Ќе Ја Испратите Вашата Нарачка Во Рок Од 3 Дена По Добивме Вашата Исплата. Ве Молиме Изберете Превозот Ќе Се Сакате.За Превозот , Ние би Сакале да Воведе Детали За Вас Тука :
(1). Бесплатен Превозот За E-пакет или Кина Пост Воздух Mail и Ali Express Стандард на Превозот . Ако Сте Подготвени Да Ги Користат Изразат Испорака , Треба Да Плати Дополнителни Трошоци За Цел .
(2). E-пакет е Само За НАС и Украина и руската Федерација Клиент, Тоа Трае околу 15-30 Дена Да Пристигнат .
(3). Кина Пост Воздух Mail пораката се Испрати на Повеќето од Клиентите, Што е Потребно за 45-75 Дена Да Пристигнат. Бразил трае околу 60-90 дена.
(4). Ако Изберете EMS / UPS-от Превозот , Што е Потребно 7-15 Дена Да Пристигнат . За Производ Кој Вклучува Батерија , Ние Ви Препорачуваме да Се Изборот ЕМС Превозот и ПРОЗОРЦИ Има Строга Политика За Батеријата Цел.
По Sales Service : Ние Сме Професионални Бизнис Компанија. Ние Ќе Нудат Добар По Продажба На Услуги За Вас. Ако Имате Било какви прашања во Врска со Нашиот Производ Или Услуга, ве молиме Испратете Порака До НАС. Ние Ќе Ви Одговори ШТО е Можно поскоро.
Повратни информации : Ако не Сте Задоволни Со Нашите производи, ве молиме Оставете Целосна Ѕвезди и Добри Повратни информации За нас .Вашето мислење ќе ни ги Охрабри да го Направи тоа Подобро Во Понатамошниот .
Ви благодариме !
За Производи :
Сите слики биле 100% однесен со вистински производи. Но, поради некои неконтролирано причина како што се светло или рапави или компјутерски екран отстапување, бојата може да имаат малку поинаква помеѓу слики и реални производи.


Карактеристики на производот

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,SGS
Бренд Име:
ТОРТА ESWEET ТОРТА ДЕКОРИРАЊЕ АЛАТКИ ЗА ПЕЧЕЊЕ
Број На Модел На:
BH0012
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
боја:
Сребро.
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
проширување
is_customized:
Yes
Големина:
Dia. mini.15.5cm /Max.29.5cm
Висина:
7.5 cm(H)

Поврзани производи