• Цената е намалена.
  • Свеж
Modern14 инчен ултра-тишина обесен ѕидни часовници де parede reloj petit oiseau уметност horloge cloche campana soittokello бел Бел кинеско

Modern14 инчен ултра-тишина обесен ѕидни часовници де parede reloj petit oiseau уметност horloge cloche campana soittokello бел

 
DEN 2826.24
DEN 2402.00

Стока
Во продавницата


Modern14 инчен ултра-тишина обесен ѕидни часовници де parede reloj petit oiseau уметност horloge cloche campana soittokello бел Бел кинеско
Точка име : модерна птица ѕиден часовник
Бренд : siton
Материјал : ABS елитното
Големина : 14 инчен, 35x35x0.7cm
Технички стандард : GB/T6046-2007 година
Движење : ултра-тишина скенирање движење
Прецизност скали : - 0.8 ±1.2 втор/ден
Батерија : НЕМА. пет јаглерод цинк батерии
Тежина : околу.1kg
Превозот Услови 1. Ве молиме бидете сигурни дека ќе имаат напиша полно име / целосната адреса / правилниот пост код и телефонски Бр. ако треба да се промени за испорака на информации,pls ни каже како е можно поскоро. 2. Кина пост воздух mail и Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус : нормално трае од 15 - 60 работни денови на светот. e-Пакет : 10-25 дена . Експрес : 5-10 дена.(ЕМС 10 -20 дена) 3. Купувачот има одговорност за плаќање на царина,повеќе даночни прашања,pls контактирајте го вашиот земјата на царинските или продавачот. 4. Ако не се примени парцели во нормално време,pls контактирајте со нас за проверка.но, не е отворен спор без контакт. Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање и трпение. Наплата & Се Враќа & Испраќање 1. Ако има било какви проблеми со нашиот производ,можете да побарате враќање или враќање во 7days по примањето на предметите. ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници пред да се враќаат или отворање спор против нас. 2. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба,или ќе одбие да направи реконструкција. купувачот е одговорен за сите трошоци настануваат во процесот на враќање. 3. Ако примите оштетени или погрешно стоки,pls ни испрати пакет и производ слика за нас веднаш, тогаш ние ќе ја или враќање на вас. Повратни информации Доколку вашиот задоволни нашите производи,ве молиме да ни даде на сите пет-ѕвезда повратни информации.за било какви прашања pls контактирајте со нас веднаш. Имаат убав ден, ви благодариме.


Карактеристики на производот

боја:
Бела, Црна
Лист Големина:
14 инчен
Тип:
Ѕидни Часовници
Дијаметар:
35cm
Должина:
35mm
Motivity Тип:
Кварц
Применливи Сместување:
дневна соба
Ширина:
35cm
Комбинација:
Ги одделува
Обликот:
Кружни
Дисплеј Тип:
Игла
Стил:
Модерна
Форма:
Единствен Лик
Тежина:
1000g
Ѕиден Часовник Тип:
12 mm Лист
Шема:
Апстракт
Број На Модел На:
ДД-WC002
Тело Материјал:
ABS
Материјал:
ABS
Функција:
Ултра-тишина

Поврзани производи