• Цената е намалена.
  • Свеж
2017 НОВ Сечење Плотер Машина Плотер машина

2017 НОВ Сечење Плотер Машина Плотер машина

 
DEN 25392.00
DEN 24122.00

Стока
Во продавницата


Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас; ние сме среќни да ви помогнат., ќе ги плати соодветните даночни за купувачот однапред и пост ќе данок бил подоцна од датумот на приемот на производот.
PS : Ние сме една од најголемите добавувачи на Ali Express. Ако итна цел,контактирајте го нашиот продажен да се потврди детал на обработка на време.Нормално, Everbeyond превозот услуга партнери, вклучително и со Fed Ex, DHL и ЕМС , итн.Добредојдовте на нашата продавница
модел : XIY-870
Хартија храна ширина : 780mm
ВЕСТИ : За првите ПЕТ исплата овој месец,ние сме слободни privided софтвер Artcut вклучуваат (вредноста на $60)
Бесплатен превозот налепница сечење machiner/винил сечење плотер CE 2 Макс Сечење Широк : 760mm 3 ПРОЦЕСОРОТ Баферот : 1 M4 M 4 МОТОР Тип : Чекор Моторни 5 Јазик : HPGL/DMPL 6 Команда : Coreldraw,Flexi,Знак Лабораторија,Signcut,Artcut 7 Напојување : 110-220 V,50/60 HZ,45 W 8 Порти : Сериски, USB Порта 9 Сечење Сила : 10g-500g 10 Сечење Брзина : 10-800 MM/S 11 Control Panel : LCD со сеопфатна икона corresponging меки копчиња 12 Стои : Алуминиум/челик стојат 13 Стандардни Додатоци : кабелот за Напојување,ножеви,ножот носителот пен носителот,startup водич прирачник за корисникот, Artcut се Она што можете да направите со оваа машина : 1. некои Региони не ги зголемат даноците.Заговор за архитектонски дизајн, итн. Елементи нарача преку нас се испраќаат од страна на Fedex,DHL,EMS, итн, Голема количина испрати Воздух карго или По море на барањата на клиентите, Ние ќе ве информира со следење Бр.Мислите на вашите сопствени или побарате од нас да се види дали се работи за вашите цели. кои можеби ви наплати некои малку taxs за увоз на стоки . Цени на нашиот сајт не вклучувајќи го и данокот на вашиот царински. Можеби 7-10days превозот време, поради царинење одложувања во друг регион Земји . ПРОЦЕСОРОТ Баферот : 1 M4 M
МОТОР Тип : Чекор Моторни Јазик : HPGL/DMPL Команда : Coreldraw,Flexi,Знак Лабораторија,Signcut,Artcut Софтвер : Artcut,3 лопати
Mchine фото :
Пакување вклучуваат :
Софтвер : Забелешка :
За софтвер еден artcut софтвер е стари верзии,тоа;s достапна за windows 95/98,Windows 2000,Windows XP,Windows Vista,windows 7 32bit,друг систем не може да се користи. Обработка на време : 1 - 3working дена кога предметите се подготвени во парк.Направи налепници за автомобил деко, прозорец знак, затворен деко 2. Производи ќе ви бидат доставени со стандарден Воздух-експрес од врата до врата, што трае приближно 4-7 дена до ЕУ,Северна Америка,Австралија.com штом вашата цел е испраќаат надвор откако ќе го добиете од конкретна компанија.com ,paypal,кредитна картичка,TT,Western Union,Парични средства и др. ЗА ПОВРАТНИ информации ве молиме rememer да ја напушти ПЕТ ѕвездички повратни информации доколку ви се допаѓа нашата стоки и услуги , Доколку ги исполнуваат било problesm ,контактирајте не директно . Со повеќе од 10 години искуство во светската трговија, ние сме во можност да ги обезбеди најдобрите цени, најголем квалитет и супериорна услуга.Оваа стари верзии ние бесплатно ви ги даде,други еден artcut се нови верзии,овој нови верзии освен може да се користи за windows 95/98,Windows 2000,Windows XP,Windows Vista,windows 7 32 малку,друг систем alocan употреба,како прозорец 7 64bit ,прозорец 8 и така натаму,оваа нови верзии на софтверот цената е 50 долари,ве молиме да знаат тоа.; ЗА ПРЕВОЗОТ Ние брод на било која адреса во светот. Време на испорака не вклучуваат обработка на време. Започнете ја вашата трговија на големо извори денес тука и искуство прва класа на услуги и брза испорака ЗА ПЛАЌАЊЕ Со цел да се заштити нашата купувачот исплата безбедност и ние woud сакал да го прифати ЗАЧУВАМ страна aliexpress. За Увоз Даночни : 1.
Машина слика на Примерокот :
ЗА НАС Фабрика Директни YH е водечки снабдувач за DIY решение. 3-5 дена кога објектот е надвор од акциите. Ние ги испита нашите производи пред превозот на нив и надвор и да обезбедуваат 1 година гаранција за сите производи. Ние снабдувањето со различни видови на производи по фабрички цени. Ве молиме следете ги превозот компанијата инструкции да се вратат на данок ако било данок.


Карактеристики на производот

Бренд Име:
LIW
Интерфејс Тип:
USB
Тип:
Dot-matrix
Број На Модел На:
870
боја:
сребро сива и црна
LCD:
Yes
Пристаништа:
Сериски, USB Порт
квалитет:
НАЈДОБРИ
Гаранција:
12 monthes
команда:
Coreldraw,Flexi,Знак Лабораторија,Signcut,Artcut
Стенд:
Алуминиум/челик застане/
Место на Потекло:
Anhui, Кина (Копно)
Јазик:
HPGL/DMPL
is_customized:
Yes

Поврзани производи