• Цената е намалена.
  • Свеж
МНОГУ 5 Црево Barb I/D 14mm x 1/2 BSP женски Навој Месинг спојка Splicer Конектор за монтажа за Гориво Гас Вода

МНОГУ 5 Црево Barb I/D 14mm x 1/2 BSP женски Навој Месинг спојка Splicer Конектор за монтажа за Гориво Гас Вода

 
DEN 138.24

Стока
Во продавницата


Материјал : Месинг
Конекција Тема : 1/2" BSP женски Навој
Одговара За Црево I/D : 14mm
Макс Притисок : 1.5 Mpa
Answer : ___________________________ NOTE : Ние, исто така, имаат и други релевантни производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!
Accpet трговија на големо и пониска цена!!!


Карактеристики на производот

Поврзани производи