• Цената е намалена.
  • Свеж
Моден Секси Garters СТП Кожа Harajuku рачно изработени Ѕвезда Garters Pentagram Начичкана Панк Рок Нога Жартиера Појас

Моден Секси Garters СТП Кожа Harajuku рачно изработени Ѕвезда Garters Pentagram Начичкана Панк Рок Нога Жартиера Појас

 
DEN 575.52
DEN 374.00

Стока
Во продавницата


Моден Секси Garters СТП Кожа Harajuku рачно изработени Ѕвезда Garters Pentagram Начичкана Панк Рок Нога Жартиера Појас
Опис :
Боја : Црна Димензии : Една големина 40-50cm Материјал : Faux Кожа ЗАБЕЛЕШКА : ОВАА Жартиера се направени со Рака.Многу Кул,Многу Убава!! Специфики : Овој производ е направен со Рака.100% рачно изработени!! Пакет Содржина : 1pc Жартиера( НЕ ПАР )
Фото Детали :
Превозот И Предавање :
1) Економија превозот обично трае 15 - 30 работни дена.
2) Точка ќе биде предаден во рок од 3-7 работни дена од расчисти исплата.
3) Ние нудиме Кина Пост Воздух mail,e Packet,DHL,FEDEX,EMS за превозот и превозот надомест е според тежината на пратката.
4) DHL,FEDEX,EMS Експрес сервис обично треба 5-15 работни дена за да стигне до вас.
5) Меѓународните Купувачи Забелешка :
а, Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
б, ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
6) да ја прифатиме Alipay тука и сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Се враќа :
1) Неисправни стоката мора да се врати во рок од 30 дена од датумот на породување. Купувачот е одговорен за враќање превозот надомест. Ние нема да му ја надомести на враќање превозот надомест, освен ако кога ќе се испратени на погрешна точка.
2) Тоа е важно да се прогласи за вашиот пакет како "Производ за Враќање" на Царинската Декларација Форма, и исто така, како комерцијална вредност.
3) Ние го задржуваме правото да одбие било враќа за нашите причини.
Повратни информации :
1) Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.
2) Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Ние ќе остави позитивни повратни информации да ви подоцна.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине негативен фидбек. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот. Ве молиме дозволете ни да се одговори на вашата е-пошта во рок од 1-2 Дена.
За Нас :
Ве молиме контактирајте со нас преку Alibaba порака.
Можете да го користите "Прашајте го продавачот прашање" копчето за да контактирате со нас.


Карактеристики на производот

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Garters
Материјал:
Lycra,Spandex
Боја Стил:
Природна Боја
Број На Модел На:
31
Бренд Име:
POOLANA
боја:
Црна
Стил:
Панк/Goth
materail:
Faux Кожа
Големина Недела:
35-40CM

Поврзани производи