• Цената е намалена.
  • Свеж
5 Компјутери 32-милиметри Кол 45 Агол Степен Лактот Бела ПВЦ Цевка Фитинзи Адаптер за Полнач

5 Компјутери 32-милиметри Кол 45 Агол Степен Лактот Бела ПВЦ Цевка Фитинзи Адаптер за Полнач

 
DEN 383.52

Стока
Во продавницата

Име На Производ Цевка Конектор Тип 45 Степен Лактот Дупка Внатрешна Кол (Прибл.) 32-милиметри / 1.26" Вкупната Големина (Прибл.) 39 x 69mm / 1.5" x 2.7" (D*H) Материјал PVC-U Боја Бела


Карактеристики на производот

Тип:
черупка
врска:
a
Глава Кодот:
a
Материјал:
a
Обликот:
a

Поврзани производи