• Цената е намалена.
  • Свеж
хард диск делови PCB логика одбор печатени коло 100387575 за Seagate 3.5 SATA hdd податоци за обновување на хард диск поправка

хард диск делови PCB логика одбор печатени коло 100387575 за Seagate 3.5 SATA hdd податоци за обновување на хард диск поправка

 
DEN 614.40

Стока
Во продавницата

За ретко одбор број, треба да се определи РЕВ.2 Ако не, pls проверете уште еднаш вашиот диск проблем, можеби и во други делови ќе има проблем, исто како и на главата, итн. Употреба : 1.Kucco-Koul Технологија Топло Потсетам : Повеќето HDD одбори имаат единствена bios-от (ROM или NVRAM чип) која ги вклучува уникатни податоци за пристап на HDD систем област. Па ќе е подобро да се мемо вашиот господар чип и мазна чип број кога ќе изберете PCB одбор, ние ќе ви испратиме производ за да се обезбеди работат нормално. Ние се единствено одговорни за обезбедување на целосно функционална одбор. Пред да ги купите, ве молиме да го прочитате : 1) Ова е само ПХБ (Печатени Кола), а не на целиот Хард Диск; 2) PCB одбор број е отпечатен на одборот, не на налепница; 3) Овие плочи се КОРИСТАТ, НЕ се сосема нови, на коло компоненти кои не спаѓаат, на интерфејс не го скрши.


Карактеристики на производот

Тип:
Видео & ТВ Тјунер Картички
Бренд Име:
јас-supersim

Поврзани производи