• Цената е намалена.
  • Свеж
Нов Удар Сензор KS159 89615-12090 За ТОЈОТА АВАЛОН CAMRY СИЕНА HIGHLANDER

Нов Удар Сензор KS159 89615-12090 За ТОЈОТА АВАЛОН CAMRY СИЕНА HIGHLANDER

 
DEN 575.52

Стока
Во продавницата

Нов Удар Сензор KS159 89615-12090 За ТОЈОТА АВАЛОН CAMRY СИЕНА HIGHLANDER ***НОВИ*** ***БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА***
OEM на овој предмети е 8961512090 5 S225 SN5058
Детални Апликации :
Карактеристики :
Трици d Нов Удар Сензор
Бренд : НЕ, aftermarekt
Пакување : кутија, торба за пакување
Бренд НОВИ фитинг за следните години и модели : Авалон 2000-2004 Camry 1999-2006 Celica 2000-2002 Highlander 2001-2004 Solara 1999-2003 Сиена 1999-2003
Lexus
ES300 2000-2003 GS300 2005 IS300 2001-2005 SC300 1994-2000 RX300 2000-2003 RX330 2004-2006


Карактеристики на производот

Нема. на Цилиндри:
4 на Цилиндар
Објектот Тежина:
0.20kg
Објектот Дијаметар:
2inch
Бренд Име:
JDMSPEED
Зафатнина:
3.0
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Висина:
10cm
Специјални Функции:
NO
Објектот Ширина:
15cm
Тип На Објект:
Моторот Оддел
Име На Модел:
89615-12090
Година:
1994-2006
Објектот Должина:
15cm

Поврзани производи