• Цената е намалена.
  • Свеж
dongsheng Медика Стетоскоп Ѓердан Кристал Ласо Романтично Срце Ѓердан Ѓердани за Љубовникот Лекар, медицинска Сестра Студент Подарок-30

dongsheng Медика Стетоскоп Ѓердан Кристал Ласо Романтично Срце Ѓердан Ѓердани за Љубовникот Лекар, медицинска Сестра Студент

 
DEN 123.36
DEN 84.00

Стока
Во продавницата


dongsheng Медика Стетоскоп Ѓердан Кристал Ласо Романтично Срце Ѓердан Ѓердани за Љубовникот Лекар, медицинска Сестра Студент Подарок-30 Предмет Тип : Ѓердан Боја : Како на сликата Материјал : Цинк Легура Големина : 2.5*3.6 cm Тежина : 10 g Пакет се вклучени : 1pcs ѓердан со добро пакет Wearring повод : Партија/Работа/Облекување Одговара за : Мажи/Youngs/Женска може да се меша сè во мојата продавница!


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
dongsheng накит
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк, Алуминиум,Олово-метални Легури
Број На Модел На:
cyy
Pendant Големина:
2.5*3.6 cm
Материјал:
Метал
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
is_customized:
Yes
Синџир Тип:
Линк Синџир
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
Обликотшема:
Медика Stethoscop
Материјал:
Цинк Легура
Повод:
Партија , Дневна , Роденден , Свадба
Пакет:
1pcs во една opp вреќа
кориснички:
Yes
Тип На Објект:
Медика Stethoscop Ѓердани
Шема:
Медика Stethoscop
боја:
како на слика
Брзо Express:
Цел>150ued DHL/ФЕДЕКС/UPS/EMS...
Тежина:
10g
Големина:
2.5*3.6cm

Поврзани производи