• Цената е намалена.
  • Свеж
Aliexpress Топла Продажба На Злато Во Боја Цвет Pendant Ѓердани За Жени Со Висок Квалитет Циркон Кристал Мода Накит

Aliexpress Топла Продажба На Злато Во Боја Цвет Pendant Ѓердани За Жени Со Висок Квалитет Циркон Кристал Мода Накит

 
DEN 143.52

Стока
Во продавницата


Тип : Луксузни Ѓердан Материјал : Злато Позлатен +ААА Циркон Кристал Должина : 40cm+5cm Носи Повод : Свадба / Ангажирање / Предложи/Партија/Подарок Пакување : Opp торби и оригиналната етикета (пакет и)


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Кристално
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
Никој
Pendant Големина:
1.3 СМ
Број На Модел На:
XCLN024
Бренд Име:
WOSTU
Компатибилност:
-
Функција:
-
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци,Партија,Свадба
Состојба:
100% Сосема Нов
Пакет:
Opp торби и оригиналната етикета (пакет и)
Должина:
40+5CM

Поврзани производи