• Цената е намалена.
  • Свеж
SY 12pcs И 24pcs Две Големина Чистење со Четка За Shisha Наргиле Цевка Чистење или Наргиле Алатки Метална Цевка Чистење Додатоци

SY 12pcs И 24pcs Две Големина Чистење со Четка За Shisha Наргиле Цевка Чистење или Наргиле Алатки Метална Цевка Чистење Додатоци

 
DEN 575.52
DEN 403.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Обликот:
Бесплатни Тип
Бренд Име:
SY
Материјал:
Пластични
Техника:
Матирано
боја:
Бела
Материјал:
Метал&Пластика
Обликот:
Директно Тип
Техника:
Матирано
Мала тежина:
За 8g/pc
Lenght:
За 33cm 35cm
Голема Тежина:
за 21g/pc
Пакување:
OPP вреќа
Употреба:
shisha четка
За:
Силиконски црева,Метална Цевка,Наргиле Матични

Поврзани производи