• Цената е намалена.
  • Свеж
Левата Страна Автомобил Светло За ФОЛКСВАГЕН Поло GTI 9N3 MK4 Facelift 2005 2006 2007 2008 2009 2010 Автомобил-Стил, Пред Халоген Магла Светилка Магла Светлина

Левата Страна Автомобил Светло За ФОЛКСВАГЕН Поло GTI 9N3 MK4 Facelift 2005 2006 2007 2008 2009 2010 Автомобил-Стил, Пред Халоген

 
DEN 683.52
DEN 547.00

Стока
Во продавницата


Висок Квалитет На Автомобил Магла Светло За Магла Светилка
За "ФОЛКСВАГЕН" Поло GTI 9 N3 MK4 Facelift 2005 2006 2007 2008
Информации за производот Состојба : Нова Резервни Магла Светло за Магла Светилка Бренд : DFLA Леќа Материјал : PC Домување Материјал : ABS Напон : 12 V Напојување : 55 W Светилки : HB4 9006 Гаранција : 1 Година Пакет : 1 x Левата Страна
Вистински Фотографии :
Плаќање : Ние може да ги прифати Paypal и Alipay ; ЗАБЕЛЕШКА : цената не вклучува Давачки,Даноци на Додадена Вредност, Царинење Такси и Други давачки
Следење : Вашата цел ќе биде испратена на време ; Можете да ги пратите вашите пакет преку линкот подолу или на Aliexpress превозот систем : Или http : //www.yw56.com.cn/english/index.aspx
По-продажбата на услугата : Сите наши производи снабдување со 1 Година гаранција ; Било прашање на квалитет, ве молиме испратете вистински фотографии или видео за да ни го пред да го отвори спорот; Ако производот е оштетен во транзит, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ја производот или делови да ти ; Ние ќе ви испратиме нашите решение во рок од 4 работни денови откако ќе го потврдите вашето прашање (Испраќање на производот или Враќање).


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Правец На Ветер
Бренд Име:
DFLA
Поло-Година:
2007,2006,2005
Име На Модел:
правец на ветер
Фолксваген Модел:
Поло
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
0.5kg
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Напон:
12V
Материјал Тип:
ABS + PC + PEI
Објектот Дијаметар:
9cm
Специјални Функции:
Правец На Ветер

Поврзани производи